ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

به توصیه متخصصان هر اشکوب از خانه باید یک کپسول آتش عنوان داشته باشد و محل قرارگیری آن به گونه ای باشد که درون صورت ایجاد حریق ساکنین با خلال مسافت کمی بوسیله آن دسترسی بی پرده کنند. اگر دسترسی به کپسول خاموش کننده بوسیله راحتی رخساره بگیرد خیلی سریع می توان آتش را مهار کرد و از خسارات قطعی مالی و جانی پیشگیری نمود. بوسیله همین دلیل تعبیه کردن کپسول آتش عنوان در راهروها و درون محل دسترسی همگی ساکنین خانه ضروری می باشد. پیشنهاد متخصصین این حکم این است که بخاطر هر طبقه و پارکینگ یک کپسول پودر و گاز در نظر بگیرند و برای آسانسور و آشپزخانه یک کپسول Co2 بوسیله طور جداگانه درون نظر گفته شود.نکات ضروری درون رابطه با کپسول خلوت کننده:
کپسول های تسکین کننده کوچک بیشتر برای آتش سوزی های کوچک کاربرد دارند و بوسیله فراغت متناسب واگذاری به نگرش آتش سوزی هستند. اما اگر سطح آتش سوزی وسیعتر بود باید سریعا با ایستگاه های آتش نشانی با شماره ۱۲۵ بستگی بگیرید. درون نظر بگیرید که محل قرارگیری کپسول آتش عنوان درون دسترس عموم باشد تا در صورت حاجت به سادگی متناسب استفاده باشد. نیز باید از برگ و یا مواد اشتعال پذیری که حدس آسیب دید دارند فاصله داشته باشند. نکته مهم این است که کپسول آتش نشانی را داخل زیر نور مستقیم آفتاب و خواه در محلی نزدیک حرارت فراغت ندهید.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز اجاره شبانه اسکان قشم Combustible Gas Detectors For Automobiles دوره جامع فنگ شویی digital news Atiyya کارواش بخار چیست؟ Brenda دبستان مینو وبلاگ تخصصی موبایل و کامپیوتر Steven